Milí senioři

a seniorky samozřejmě taky. Blíží se volby a tak budem zas jednou potřeba. Strany nás potřebují, abychom jim dali své hlasy. Pak zas můžem klidně jít do ….., no víte kam.

Mnozí z Vás jistě ještě vzpomínají, jak to bylo v době našeho mládí krásné. Ne snad proto, že by prostředí a společnost, ve které jsme vyrůstali byly krásné, vše bylo hezké jen právě dík tomu mládí. Někteří si pletou léta své mladosti s tehdejším režimem a jsou ochotni se dokrve hádat, že za vlády zločinců nám bylo dobře. Na našem tehdejším životě bylo tenkrát dobré jen to mládí, nic víc.

Co by mělo být dobrého třeba na dvouleté vojně, na povinných oslavách Prvního máje, nebo na tom, že dva stejní řidiči autobusů dostávali rozdílnou hodinovou mzdu jen proto, že jeden byl ve straně? Bylo snad dobré, že se každý musel klepat, zda se na školu nebo učení své volby pro svůj třídní původ dostane nebo ne?

Celý život jste dřeli a když dobře, tak se vám podařilo postavit rodiný domek, nebo družstevní byt. O tom, že byste z vašeho důchodu mohli žít část roku v teplých krajích, třeba ve Španělsku, nebo v Řecku a ještě přitom šetřit, o tom se vám může jen zdát. Popravdě řečeno, dík rozmáhajícím se socialistickým tendencím v Evropské unii a zavedením eura, se o tom může už jen zdát i vašim současníkům v Německu, Francii, Rakousku, kteří tam ještě před dobou ne tak dávnou část roku pobývali. Za vaše nízké důchody nemohou polistopadové vlády. To způsobili komunističtí zločinci za dobu svého jedenačtyřicetiletého panování.

Žije se vám v důchodu dobře, máte dost peněz? A nebo se jen klepete při pomyšlení na smrt vašeho partnera, která bude znamenat, kromě ztráty milovaného člověka, také ztrátu prostředků na vyžití. Celý život jste dřeli a museli držet pusu a krok. Když jste ji nedrželi, nemohly vaše děti studovat, nebo jste byli vyhozeni z práce. Jistě si vzpomínáte, kolik měla rodná strana prostředků, jak vás umravnit!

Pokud jste snad zapomněli, přináším zde, pro oživení paměti, pár obrázků. Boudy, jako ta zde zobrazená stály na všech pražských výpadovkách, aby policajti mohli všechny a všechno co se jim zlíbí kontrolovat.
Bild

Bouda, odkud policejní poskoci režimu provozovali své hobby, kontrolu a buzeraci nás všech, slouží dnes k jiné zábavě.

 Bild

Jen pár kilometrů za Prahou, směrem na Unhošť stojí tato strážní věž na pozemku, kde museli dřít trestanci, jejichž jediným proviněním bylo třeba mít statek, nebo malou živnost, o továrnách ani nemluvě.

Bild

Pokud se vám snad tento kostel s klášterem líbí, tak nejste sami. Líbil se i komunistickým zločincům v padesátých letech tak, že z něj udělali vězeňský lágr pro kulaky. Jejich rodinné příslušníky mezi tím vystěhovali do pohraničí, kde museli vegetovat v chalupách po Němcích, často bez vody a proudu. Zde zavírali třídní nepřátele bez ohledu na věk.

Bild

I lidé přes šedesát, „trestanci“, museli dřít na tomto, dnes tak krásném místě, s případným názvem Amerika.

 Bild

 A zde milí soudruzi, kteří si tak spokojeně žijete v naší zatím kapitalistické republice, máte směrníky kam se podívat na místa vašich dávných zločinů.

Volby se blíží a budeme se muset rozhodnout. Ale pro koho? ODS, TOP 09, Babiš, Okamura nebo Zemanovci? Nebo snad ČSSD, která se v dávných dobách po komunistickém puči
v roce 1948 už jednou dobrovolně spřáhla s komunisty?

Jsou tu ještě Svobodní, strana která vystupuje za naší samostatnost. Bohužel mají jen malou podporu. Chtějí pro nás všechny a náš stát svobodu, svobodu pohybu po světě, svobodu vzdělání, které je dnes vnucováno i lidem, kteří na to nestačí, svobodu podnikání a svobodu projevu.

Svobodní prosazují možnost svítit si čím chcem, mít svobodnou volbu jaké palivo nalít do svého auta, zda čistý benzin, nebo patoky denaturované metylesterem vyrobeným z řepky, na kterém se obohacuje pan soudruh Babiš. Strana svobodných chce, abychom neplatili podporu solárním a větrnným elektrárnám, pokud to neuznáme sami za vhodné. Kdo chce, ať platí. Chce ale vůbec někdo?

Musíme mít, tak jako v době před naším členstvím v EU, svobodu říkat si co chceme o rasových, náboženských a jiných záležitostech, o homosexualitě, o všem. Chceme mít svobodu nazývat špekáček špekáčkem a rum rumem, prostě svobodu se vším všudy. Strana svobodných chce pro každého možnost říkat si cokoliv a kdykoliv a nezodpovídat se z toho
v Bruselu, tak jako jsme se kdysi museli zodpovídat v Moskvě.

Pravděpodobnost, že se Svobodní dostanou do parlamentu není velká, přesto to ale riskuji a dám jim svůj hlas. Už proto, že za každý hlas dostává strana od státu volební příspěvek, který se jí bude hodit při dalších volbách. Nejsou to milionáři, jako Babiš a neslibují nemožné jako Okamura, Zeman a Lidovci, kteří už tolikrát zklamali. Svobodní nám dávají záruku, že se do parlamentu už nikdy nedostanou Zelení mužíci, včele s Bursíkem a dalšími výtečníky, kterým nejde o nic jiného, než o naše prachy.

Pak je tu ještě ale jedna možnost. Pokud vás v době vašeho mládí nestačili zmlátit a zavřít různí ti Grebeníčkové a jiní Gottwaldovi pohrobci, volte znovu komunisty, KSČM, Sámelovou, Filipa atd., aby stihli zpráskat alespoň vaše vnuky.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s